Bazı Projelerimiz
030101 Sarmasik Automatic Bread Line 1 Min
Sarmaşık Tam Otomatik Endüstriyel Tavalı Sistemler

Endüstriyel ekmek üretimine girmek isteyen müşterilerimiz, tavada pişen ürünleriniz için Sarmaşık Tam Otomatik Endüstriyel Tavalı Sistemleri keşfedin.

Sarmaşık Grup tasarımdan işletmeye almaya kadar uzman kadrosu ve engin tecrübesiyle fikirlerinizi hayata geçirmek için yanınızda.

9 Bread Slicer Ekmek Dilimleme Min
Sarmaşık Yarı Otomatik Endüstriyel Tavalı Sistemler

Endüstriyel ekmek üretimine ekonomik çözümlerle işe başlamak isteyenler için Sarmaşık Yarı Otomatik Endüstriyel Tavalı Sistemleri keşfedin.

Sarmaşık Grup tasarımdan işletmeye almaya kadar uzman kadrosu ve engin tecrübesiyle fikirlerinizi hayata geçirmek için yanınızda.

20180410 101859 Tam Otomatik Endüstriyel Taban Ekmeği Tünel Fırın Sistemleri Kucuk
Sarmaşık Tam Otomatik Endüstriyel Taban Ekmeği Tünel Fırın Sistemleri

Türk ekmeği, broçin, baget, ciabatta, eksi mayalı ekmekleriniz ve taş tabanda pişerek lezzetini alan tüm ürünlerinizin endüstriyel imalatı için Sarmaşık Tam Otomatik Taban Ekmeği Sistemlerini ile gücünüze güç katın.

Un silosundan paketlemeye kadar, A`dan Z`ye anahtar teslim çözümleriyle Sarmaşık müşterilerine en gelişmiş ekmekçilik teknolojileri sunar.

03.01.04 Yari Otomatik Endustriyel Taban Ekmek Tunel Firin Sistemleri Kucuk
Sarmaşık Yarı Otomatik Endüstriyel Taban Ekmek Tünel Fırın Sistemleri

Türk ekmeği, broçin, baget, ciabatta, eksi mayalı ekmekleriniz ve taş tabanda pişerek lezzetini alan tüm ürünlerinizin tünel fırınlarda endüstriyel imalatı için Sarmaşık Yarı Otomatik Endüstriyel Taban Ekmek Tünel Fırın Sistemleri ile kolay ve seri üretimin keyfine varın.

9 IMGP2661 12 Min
Sarmaşık Yarı Otomatik Endüstriyel Taban Ekmek Katlı Fırın Sistemleri

Türk ekmeği, broçin, baget, ciabatta, eksi mayalı ekmekleriniz ve taş tabanda pişerek lezzetini alan tüm ürünlerinizin katlı fırınlarda endüstriyel imalatı için Sarmaşık Yarı Otomatik Endüstriyel Taban Ekmek Katli Fırın Sistemleri sektörün ihtiyaçlarına cevap vermektedir.

03.01.06 Supermarket Solutions 3 Min
Sarmaşık Süpermarket Çözümleri

Süpermarketler, Hipermarketler ve Mega storlar, fırın ve pastane ürünleri de dahil olmak üzere geniş bir ürün yelpazesi sunan self servis mağazalardır. Bugün self servis mağazalar sadece ürün satmakla kalmıyor, aynı zamanda daha fazla müşteri çekmek için kaliteli ve taze gıda ürünleri sunmak için kendi konseptlerini ve stillerini inşa ediyorlar.

Bu nedenle alışveriş merkezlerindeki veya lokal süpermarketler içerisinde limitli alanda ekmek ve unlu mamul üretimi için özel tasarlanmış ürünler ve yerleşim planları ile Sarmaşık Grup işlevsel çözümler sunmaktadır.

3 Sarmasik DMX Rack Ovens Doner Firin Ikon
Sarmaşık Yarı Otomatik Merkezi İmalat Çözümleri

Birden çok satış noktasında veya mağazalar için merkezi üretim yapmak hem ürün kalitesi hem de üretim verimliliği açısından önemlidir.

Sarmaşık Yarı Otomatik Merkezi İmalat Çözümleri çok çeşitli olup, her türlü ürün için tasarlanmaktadır.

03.01.08 Mobile Bakery Containertrailer 4 Min
Sarmaşık Mobil Fırın (Konteyner / Treyler)

Ulusal ve uluslararası düzlemde hizmet veren, özel şirketlerden devlet kurumlarına, askeri kurumlardan kâr amacı gütmeyen sosyal hizmet kurumlarına kadar geniş yelpazede müşteri portföyüne sahip Sarmaşık Grup, Mobil Fırın çözümleriyle, yurt içinde ve yurt dışındaki devlet kurumları, askeriyeler ve kâr amacı gütmeyen sosyal hizmet kurumlarına Mobil Fırınlar kurarak sektörün bu yöndeki ihtiyaçlarını da gidermektedir.

Logo List
Sarmaşık Donuk İmalat Çözümleri

Ekmekçilik sektöründe donuk ürünler ürün bazında ekmek, pizza tabanı, kek ve unlu mamuller ve diğerleri olarak sınıflandırılır.

Dağıtım kanalları bazında ise bu sınıflandırma hipermarketler/süpermarketler, konsept fırınlar, özel satış noktaları, online pazarlama ve diğer satış noktaları olarak sınıflandırılır.