Kurumsal
Hakkimizda
Geçmişten Bugüne Ekmeğin Değerini Bilen Teknoloji

Ekmek fırını ve fırıncılık ekipmanları sektörüne ilk adımını 1974 yılında atan Sarmaşık Makine, yaklaşık yarım asırdır var olduğu sektörde sağlam adımlarla ilerleyerek dünyada kabul gören ve güvenle tercih edilen üreticilerden biri olmayı başarmıştır.

Ülkesi için katma değer üretirken dünyaya açılma tutkusu ile 3 ayrı şirketi daha bünyesine dahil eden Sarmaşık Makine bugün, toplam 4 şirketten oluşan güçlü bir grup şirketi haline gelmiştir.


Türkiye haricinde, kökleri Amerika ve Dubai’ye ulaşan Sarmaşık Grup;

  • Sarmaşık Makine San. Tic. AŞ (Kocaeli, Türkiye)
  • Sarmaşık Isı San. ve Tic. AŞ (İstanbul, Türkiye)
  • Sarmatek Corporation (Boston, ABD)
  • Sarmaşık Bakery Systems and Trade (Dubai, BAE) şirketleri ile sektöre yön vermeye devam etmektedir.

Geleceğin değerini bilerek yol alan Sarmaşık Grup, sahip olduğu bu bilinçle taze, lezzetli ve en önemlisi de sağlıklı ürünlerin üretilebilmesi için yüksek kaliteli ekmek fırınları ve fırın ekipmanları üretmektedir.

Üretimin yanı sıra, teknolojiyi yakından takip ederek kendini sürekli yenileyen ve uzman ekibi ile ekmek fırını ve fırın ekipmanları teknolojisine yön veren Sarmaşık Grup, anahtar teslim projelendirmeden satış sonrası hizmetlere kadar, müşterisine en kapsamlı hizmeti sunmak için çalışmaktadır.

2 Kurumsal Yeni

Ulusal ve uluslararası düzlemde hizmet veren özel şirketlerden devlet kurumlarına, askeri kurumlardan kâr amacı gütmeyen sosyal hizmet kurumlarına kadar geniş yelpazede müşteri portföyüne sahip Sarmaşık Grup, yüzlerce firmaya ihracat yapan, tam otomatik ve yarı otomatik fırın sistemleri ile sektör ihtiyaçlarına anında cevap verebilen global bir marka olarak dünyada adını duyurmayı başarmıştır.

Kurumsal Son

Sunduğu anahtar teslim çözümler kadar alanında uzman teknik ekibi ile satış sonrasında da müşterisini yalnız bırakmayan Sarmaşık Grup, kurulum, devreye alma, denetim, bakım, onarım, genel inceleme, tespit, sistem geliştirme ve eğitim hizmetleri ile de sektörde fark yaratmaya devam etmektedir.

Geleceğe ancak duyarlı adımlar ile ulaşılabileceğine inanan Sarmaşık Grup, “çevreye duyarlı, sağlıklı ve yenilikçi teknolojiler üreten, teknolojisi ile dünyaya yön veren lider firma olma” vizyonu ile hareket etmekte; geleceğin teknolojisini bugünden üretmeye ve geliştirmeye devam etmektedir.