Değerlerimiz ve Prensiplerimiz
Misyon 1 (1)
Misyonumuz
Sarmaşık Grup,

Ürünleri ile sağlıklı üretime zemin hazırlayan, yüksek kaliteli ve verimli teknolojileri ile sektörde öncü, müşteri memnuniyeti odaklı, çevreye duyarlı ve insan güvenliğine önem veren bir firma olma misyonu ile hareket etmektedir.

Vizyonumuz

Yenilikleri yakından takip ederek ihtiyaca uygun çözüm üretme felsefesi ile yol alan Sarmaşık Grup, dünya çapında adından söz ettiren, çevreye duyarlı ve sağlıklı üretim teknolojileri ile sektöründe fark yaratan bir firma olma vizyonu ile hareket etmektedir.

2 Vizyonumuz
Felsefemiz

Müşteri memnuniyetine verdiği önem ile Sarmaşık Grup, tüm süreci müşterisi ile planlamakta; gerçek başarının müşteri memnuniyeti ile birlikte geleceğine inanmaktadır.

Davranis Yonetmeligi Kurumsal
Davranış Yönetmeliği
Sahip olduğu iş ahlakı ve sorumluluk bilinci ile Sarmaşık Grup,
  • Güvenilirlik,
  • Dürüstlük,
  • Yenilikçilik,
  • Üretkenlik,
  • Saygı ve
  • Çevreye Duyarlılık ilkeleri ile hareket

Bünyesinde yer alan tüm şirketlerinde ortak bir ahlaki kültür oluşturmuş olan Sarmaşık Grup, yarım asırlık tecrübesine yakışır şekilde, insan hakları ve farklılıklarına saygı göstererek, tüm çalışanlarına sahip çıkar; herkesi aynı şekilde benimser.

Taahhütlerimiz

Görev ve sorumluluklarının bilinciyle hareket eden Sarmaşık Grup, müşterisine sunduğu taahhütlere kendisini adayarak, tüm süreci bu bilinçle yürütür.

Çevre Taahhüdü

Enerji tüketimini azaltan ve atıkları en aza indiren çözümleri ile Sarmaşık Grup, faaliyet gösterdiği tüm alanlarda çevreyi korumayı taahhüt eder.

Kalite Taahhüdü

Sarmaşık Grup bünyesinde yer alan tüm birimler, gelişen teknoloji ve değişen ihtiyaçlar doğrultusunda en kaliteli çözümü üreterek, en kaliteli ürün ve hizmeti sunmayı taahhüt eder.

Müşteri Taahhüdü

Müşteri memnuniyetini her şeyden üstün tutan Sarmaşık Grup, “Önce Müşteri” ilkesi ile hareket eder; müşteri ihtiyacı ve taleplerine bağlı kalarak üretimini bu doğrultuda şekillendirir. Her müşterinin, ürün tasarlama ve geliştirme sürecine katkı sağlayan değerli bir kaynak olduğuna inanan Sarmaşık Grup, karşılaşılabilecek tüm problemlere karşı çözüm odaklı bir yaklaşım benimser.