Gurur Duyulan Bir Başarı Hikayesi: ÖZMA
970
Gurur Duyulan Bir Başarı Hikayesi: ÖZMA

Hızla gelişen ekmekçilik sektöründe adından başarıyla söz ettiren çok değerli müşterimiz ÖZMA Unlu Mamuller Gıda San. Ltd. Şti. bugün Türkiye’nin sayılı el değmeden ekmek üretim tesislerine sahip firmalardan bir tanesidir. Güçlü kadrosu, düzenli AR-GE çalışmaları ve teknolojiye yaptığı yatırımlar başarıya giden yolda önemli rol oynamıştır.

Her şeyden önemlisi, ÖZMA ekmekçilikte başarılı yolculuğuna müşterilerinin talep ve isteklerini dinleyerek; buna göre sağlıklı ve kaliteli ürünler geliştirerek devam etmektedir.

Bugün güçlü bir Türk markası olan ÖZMA` nın başarı hikayesini Asia and Middle East Food Trade Magazine`de okumak için tıklayınız.

Diğer Haberler
Gazete Gebze Haber Foto
Gebze`den Dünyayı Saran “Sarmaşık”

Evrenselliğe giden yolun önce yerel olmaktan geçtiğinin bilinciyle endüstriyel fırıncılık sektörü için çalışan Sarmasik Grup, bu defa Gebze`nin tanınmış yerel gazetesinde araştırmacı Sn. Kâmil Karamehmet`in kaleminden anlatılıyor. Haberi okumak için tıklayınız.

Covid List
Covid-19 Sürecinde Endüstriyel Fırınların Önemi

Bütün dünyayı adeta evlere hapseden Covid-19 salgın sürecinde endüstriyel fırınlar kimseyi ekmeksiz bırakmadı.

Letsgo Kucuk
Yağ Isıtma (Thermo-Oil) Sistemi

Yağ Isıtma (Thermo-Oil) Sistemi, enerjiyi maksimum seviyede verimli kullanan bir sistemdir ve optimum ısı transferi özellikleri sayesinde mükemmel pişirme kalitesini sağlar.